Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
STAFFORDSHIRE BULLTERRIER

STAFFORŠÍRSKÝ BULLTERIÉR – NEBEZPEČNÝ PES, ANEB O LIDSKÉ BLBOSTI

Je to již nějakých šest let, kdy naši známí si chtěli pořídit domů štěňátko SBT. Protože měli čtyřletou dceru, zježily se mi vlasy na hlavě a pěkně jsem jim to vymluvila – přece si nenechají sežrat vlastní dítě!!!

Pěkně nakrmená televizí NOVA, jsem úplně zapomněla, že náš jeden z nejhodnějších a naprosto bezkonfliktní pejsek je BORDEAUXSKÁ DOGA, která je také na seznamu delikventů. No, za pár let, když bylo našemu synovi přes jeden rok a puntíci už měli výstavně "vyježděno" jsem zatoužila po něčem malém, a i na výstavy. V té době mě u sousedů okouzlila malá Desirée Terceto, a protože v ch. st. Terceto manželů Hodinářových měli právě štěňátka, zajeli jsme se podívat. Samozřejmě jsme si za měsíc odvezli černou Explossion Terceto, která se nám dostala zcela pod kůži.

Byla úžasná. Vycházela perfektně se všemi členy naší rodiny a se synem vytvořili kamarádskou dvojku. Nikdy zdůrazňuji NIKDY, ANI VE ŠTĚNĚČÍM VĚKU, ho nechňapla, ani při hře. Je pravda, že i on se k ní choval velice pěkně a nikdy jí ani malinko neubližoval. I když už naše Exinka není bohužel mezi námi, díky ní jsem SBT zcela propadla.

Takže na otázku, jestli je SBT nebezpečný pes, můžu po pravdě odpovědět – ANO, PROTOŽE, KDYŽ HO POZNÁTE, LÁSKU A ODDANOST, JAKOU VÁM DOKÁŽE DÁT, ÚPLNĚ MU PROPADNETE.

Proto jich už momentálně s námi žije pět. Zařadili se do hierarchie smečky bez potíží a můžu potvrdit, že naše puntíky úplně milují. Když je vidí někde venku nebo na výstavě, s radostí se na ně vrhají, myslí si, že k nám taky patří. O tom, jak milují lidi, ani nemusím psát, každý kdo je zná to ví......

 

         

                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek